رکوردزنی دانشگاه میبد در تسریع انجام فرآیندهای مصاحبه علمی و عمومی، صدور حکم و پرداخت حقوق متقاضیان جذب هیئت علمی (232 بازدید) تاریخ: 1402/12/01
تعیین تکلیف اکثر قریب به اتفاق متقاضیان فراخوان جذب هیأت علمی شهریورماه ۱۴۰۲ دانشگاه میبد طی ۴ماه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد
، دکتر مصطفی علیزاده -دبیر هیأت اجرایی جذب دانشگاه- از کسب بالاترین جایگاه در تسریع انجام فرآیندهای مصاحبه علمی و عمومی، صدور حکم و پرداخت حقوق متقاضی جذب هیئت علمی در فراخوان شهریورماه ۱۴۰۲ در کشور توسط دانشگاه میبد خبر داد.
دکتر علیزاده افزود: کارگروه‌های بررسی صلاحیت علمی و صلاحیت عمومی تمام متقاضیان شرکت‌کننده در فراخوان جذب شهریورماه ۱۴۰۲ دانشگاه میبد، در کمتر از ۴ ماه تشکیل گردید و متعاقب آن، بیش از ٪۸۵ این عزیزان با تشکیل منظم جلسات هیئت اجرایی جذب دانشگاه، طی ۴ ماه تعیین تکلیف شدند و رأی نهایی درخصوص آنها صادر شد. به عنوان مثال، در این فراخوان، در رشته مهندسی کامپیوتر، مراحل غربال‌گری اولیه، استعلامات ۳ گانه، مصاحبه علمی، مصاحبه عمومی و صدور رأی نهایی هیئت اجرایی جذب دانشگاه برای تمام متقاضیان شرکت‌کننده در این رشته، طی ۴ ماه انجام شد و از بین این عزیزان، سرکار خانم دکتر فاطمه زارع مهرجردی به عنوان عضو هیئت علمی جدید دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه انتخاب گردید و پس از دریافت مجوز استخدام، تأمین اعتبار و شماره مستخدم، حکم کارگزینی پیمانی ایشان، صادر و حقوق بهمن‌ماه ۱۴۰۲ ایشان واریز گردید.
به گفته دبیر جذب دانشگاه، نقش مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف و مرکز جذب اعضای هیئت علمی این وزارت خانه نیز در حصول این موفقیت، پررنگ است که اقدامی شایسته از طرف دولت سیزدهم در راستای تکریم ارباب رجوع محسوب می شود.
کد خبر: 18/1031 نظرات: 0
کسب عنوان «عضو هیئت علمی برتر در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه در سال ۱۴۰۲» توسط عضو هیئت علمی دانشگاه میبد (210 بازدید) تاریخ: 1402/11/29
دکتر حسین صیادی، یکی از ۱۲۱ عضو هیئت علمی برتر کشور در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه در سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به استناد گزارش ابلاغی دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر اعلام اسامی «اعضای هیئت علمی برتر در همکاری با جامعه و صنعت در سال ۱۴۰۲»، دکتر حسین صیادی، عضو هیئت علمی و دانشیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه میبد به عنوان یکی از ۱۲۱ عضو هیئت علمی برتر کشور در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه در سال ۱۴۰۲، انتخاب و معرفی شد. براساس این گزارش، عملکرد تمام اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در سال ۱۴۰۲، براساس ۵ معیار:
• مشارکت در فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های ملی و منطقه‌ای
• اجرای قراردادهای تقاضامحور
• ارائه دستاوردهای کاربردی و مؤثر در رفع مشکلات کشور
• همکاری با نهادها و صنایع کشور برای بهبود بهره‌وری و کارآیی
• نقش‌آفرینی مؤثر در ایجاد و فعالیت شبکه‌های علمی و تشکل‌های تخصصی اثرگذار
ارزیابی و از بین این افراد، ۱۲۱ عضو هیئت علمی برتر کشور در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه، انتخاب و توسط معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معرفی شدند و سوابق و دستاوردهای مهم این اعضا در یک کتاب تشریح شده است. در این کتاب، عملکرد دکتر حسین صیادی، عضو هیئت علمی و دانشیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه میبد نیز به عنوان یکی از این ۱۲۱ عضو هیئت علمی برتر، ارائه شده است.
کد خبر: 18/185 نظرات: 0
نشست هم اندیشی «بایسته های افزایش مشارکت در انتخابات» در دانشگاه میبد برگزار شد (164 بازدید) تاریخ: 1402/12/01
نشست تخصصی «بایسته های افزایش مشارکت در انتخابات» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مسلم زمانیان -عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد- با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی و کارمندان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به همت دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه میبد، نشست تخصصی «بایسته های افزایش مشارکت در انتخابات» با سخنرانی دکتر مسلم زمانیان -عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد- با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی و کارمندان این دانشگاه در تاریخ 30 بهمن 1402 در سالن کنفرانس شهید جندقی دانشگاه میبد برگزار شد.
در ابتدای نشست، حجت الاسلام و المسلمین عباس رضایی -مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه میبد- بر جایگاه استاد در معرفت افزایی دانشجویان تأکید کرد و بر ایجاد انگیزه برای دانشجویان در جهت مشارکت فعال آنها در انتخابات مطالبی را بیان نمود. پس از آن حجت الاسلام و المسلمین زمانیان -عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد-گفت: بررسی ها نشان می دهد که خانواده و اساتید بیشترین میزان اثرگذاری در افزایش نرخ مشارکت  قشر جوان در انتخابات داشته است.
وی در ادامه گفت: درک صحیح از ظرفیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی در جامعه وجود ندارد؛ برخی موارد مبتنی بر القائات بیرونی است:
عامل اول، احساس نامناسب نسبت به شرایط موجود است. در این باره بسیاری از مردم ایران، قضاوت های بی‌طرفانه‌ای نسبت به وضعیت خودشان ندارند.
عامل دوم، ترسیم گذشته آباد و باشکوه است که با واقعیت ها در تضاد است. همچنین ترسیم یک جهان آباد و باشکوه منهای ایران می‌تواند یکی دیگر از القائات منفی بیرونی باشد که موجبات یأس و ناامیدی را در بین جوانان فراهم کرده است.
عامل سوم، عدم توجه به شاخص های علمی در بررسی اوضاع ایران است. آمارهای بین‌المللی بر اساس محورهای اقتصادی و فرهنگی تأکید دارند که ایران در مقایسه با سایر کشورها، به ویژه کشورهای غربی، در بسیاری از شاخص‌ها در سطح بالاتری قرار دارد. ضمن آن که رنج‌های اقتصادی، مختص ایران نیست و در بسیاری از کشورهای اروپایی قابل مشاهده عینی است. بهره‌گیری از مقایسه گزینشی در برخی از شاخص‌های اقتصادی، موجب القای ناامیدی شده است.
عامل چهارم، عدم توجه به شرایط و موانع پیش روی جمهوری اسلامی است که موجب می‌شود تا حد زیادی فضای ذهنی مخاطب برای مشارکت در مسائل اجتماعی و سیاسی مخدوش گردد.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد در ادامه تصریح کرد: کم چالش‌ترین مسیر برای دفاع از نظام و دعوت به مشارکت در فعالیت های اجتماعی، فرق گذاشتن بین سیاست‌های کلی و جزئی در مواجهه با تهدیدهای داخلی و بین‌المللی بوده است. برای معرفی انقلاب اسلامی ابتدا باید دشمن شناسی دقیقی داشت. در همین راستا بود که امام خمینی (ره) با هرگونه استعمار و تبعیت از غرب مخالف بود. جنگ تحمیلی ۸ ساله، جنگ های نیابتی در منطقه، تحریم های بی سابقه، سنگین ترین جنگ رسانه ای و حجم سرمایه گذاری آمریکا در منطقه، تلاش اساسی بر متوقف کردن جبهه حق، در رأس آن جمهوری اسلامی ایران است. شناخت ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در نظام مقدس جمهوری اسلامی و آگاهی از موانع پیش رو می‌تواند به درک عمیق‌تر از مشکلات جامعه و درنهایت، به افزایش مشارکت در مسائل مختلف اجتماعی کمک کند.
کد خبر: 18/1030 نظرات: 0
حضور دانشگاهیان دانشگاه میبد در راه پیمایی 22 بهمن+گزارش تصویری (804 بازدید) تاریخ: 1402/11/22
اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه میبد با حضور در راه پیمایی 22 بهمن، چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، دانشگاهیان دانشگاه میبد، امسال نیز همگام با سایر اقشار مردم همیشه در صحنه، انقلابی و شهیدپرور میبد، در راه پیمایی 22 بهمن 1402 و جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند.
کد خبر: 18/1021 نظرات: 1
کسب عنوان «فرصت مطالعاتی برگزیده در جامعه و صنعت» توسط دکتر علیرضا سبزواری، عضو هیئت علمی دانشگاه (283 بازدید) تاریخ: 1402/11/29
فرصت مطالعاتی دکتر علیرضا سبزواری در شرکت سازه‌ بتن پارس کرمانشاه، به عنوان یکی از فرصت‌های مطالعاتی برگزیده در جامعه و صنعت کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به استناد گزارش ابلاغی دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، تحت عنوان «فرصت‌های مطالعاتی برگزیده در جامعه و صنعت»، فرصت مطالعاتی انجام شده توسط دکتر علیرضا سبزواری عضو هیئت علمی رشته مهندسی پلیمر دانشگاه، در شرکت سازه‌ بتن پارس کرمانشاه، با موضوع «پوشش‌های موقتی پلیمری»، به عنوان یکی از فرصت‌های مطالعاتی برگزیده در جامعه و صنعت کشور انتخاب شد.
طرح «فرصت مطالعاتی اعضای هیئت علمی در جامعه و صنعت» با هدف ایجاد زمینه مناسب برای توسعه همکاری‌های مؤثر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با صنعت و جامعه، از طریق آشنایی واقعی و دقیق اعضای هیئت علمی با شرایط و مسائل اجرایی حوزه تخصصی خود، اجرا می‌شود. براساس این طرح، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور می‌توانند بین ۳ماه تا یکسال، بصورت پاره‌وقت یا تمام‌وقت، در شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که مرتبط با حوزه تخصصی آنهاست، حضور یابند و ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات این نهادها، برای رفع این مشکلات، راهکار علمی و تخصصی ارائه نمایند. حقوق و مزایای عضو هیئت علمی طی این دوره فرصت مطالعاتی، توسط دانشگاه محل استخدام عضو، پرداخت می‌شود. طی سال‌های اخیر، این طرح در بین اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های کشور با استقبال خوبی مواجه شده است. دکتر علیرضا سبزواری، عضو هیئت علمی رشته مهندسی پلیمر و گروه آموزشی مهندسی پزشکی دانشگاه میبد نیز به عنوان یکی از اعضای هیئت علمی نخبه و جوان دانشگاه، با حضور و فعالیت در «شرکت سازه بتون پارس کرمانشاه» و با تمرکز بر موضوع تخصصی «پوشش‌های موقتی پلیمری»، دوره فرصت مطالعاتی خود در صنعت را گذراندند که به استناد گزارش اخیر منتشرشده توسط معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، فرصت مطالعاتی انجام شده توسط ایشان، به عنوان یکی از فرصت‌های مطالعاتی برگزیده در جامعه و صنعت کشور، انتخاب و معرفی شد.
دکتر علیرضا سبزواری، عضو هیئت علمی و استادیار رشته مهندسی پلیمر دانشگاه میبد است که تاکنون چندین مقاله از ایشان در مجلات بین‌المللی معتبر ISI و JCR منتشر شده است. تحقیقات دکتر سبزواری در حوزه بایوپلیمرها، پلیمرهای طبیعی و تبدیل زیست توده‌ها به هیدروژل جذبی است. اعضای هیئت علمی نخبه و پرتلاش گروه مهندسی پزشکی دانشگاه میبد، با انجام تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی گسترده، توانسته‌اند نقش مؤثری در زمینه ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه ایفا نمایند.
کد خبر: 18/184 نظرات: 0
هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد؛ آغاز عملیات احداث بیش از 143 واحد مسکونی نخبگان، اعضای هیئت علمی، کارکنان و خوابگاه‌های متأهلی دانشگاه میبد (270 بازدید) تاریخ: 1402/11/28
هم‌زمان با سراسر کشور، عملیات اجرایی احداث بیش از 143 واحد مسکونی ویژه نخبگان، اعضای هیئت علمی، کارکنان و خوابگاه‌های متأهلی در دانشگاه میبد به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس محترم جمهور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، هم‌زمان در سراسر کشور، صبح امروز (شنبه 28 بهمن) با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر راه و شهرسازی، عملیات اجرایی احداث ۵۹ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی، ویژه نخبگان، اعضای هیئت علمی، کارکنان و خوابگاه‌های متأهلی دانشگاه‌های آزاد و دولتی کشور آغاز شد.
سهم دانشگاه میبد در این طرح، 143 واحد مسکونی است که با هدف مرتفع‌شدن دغدغه مسکن نخبگان، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان متأهل دانشگاه میبد، کلنگ احداث آن با حضور فرماندار شهرستان میبد، مسئول دفتر امام جمعه شهرستان، رئیس بنیاد مسکن میبد و سایر مسئولان شهرستان، در زمینی به مساحت ۲.۵ هکتار بر زمین زده شد.
کد خبر: 18/1029 نظرات: 1
کرسی ترویجی با موضوع «دیپلماسی منابع آب در حوضه رود اردن با تأکید بر فلسطین اشغالی» برگزار شد (201 بازدید) تاریخ: 1402/11/28
شصت و سومین کرسی ترویجی اساتید با موضوع «دیپلماسی منابع آب در حوضه رود اردن با تأکید بر فلسطین اشغالی» در دانشگاه میبد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به همت گروه و انجمن علمی دانشجویی جغرافیا دانشگاه میبد، شصت و سومین کرسی ترویجی با موضوع «دیپلماسی منابع آب در حوضه رود اردن با تأکید بر فلسطین اشغالی» با ارائه دکتر محمدصادق طالبی –عضو هیئت علمی گروه جغرافیا- و دکتر محمدی¬فر و دکتر حسن زارعی به¬عنوان ناقدان این کرسی برگزار شد.
دکتر طالبی در این جلسه، ضمن بیان ویژگی¬ها، موقعیت و شاخصه¬های حوضه رود اردن، به اقدامات متجاوزانه رژیم اشغالگر قدس طی سال¬های متمادی و اشغال اراضی مختلف از لبنان، سوریه و اردن جهت به¬دست آوردن منابع آب بیشتر پرداخت.
در ادامه، دکتر محمدی¬فر-عضو هیئت علمی دانشگاه اردکان- به¬عنوان ناقد خارجی درخصوص لزوم تأمین امنیت و صلح و پیوند آن با منابع آب، دیدگاه¬های خود را بیان کرد و گفت: از ضروریات زندگی، صلح، آرامش و امنیت است که هر دولت مکلف به تأمین آن است. امروزه کمبود آب به¬عنوان یک چالش در سطوح مختلف ملی، منطقه¬ای و جهانی به¬چشم می‌خورد، بنابراین دولت¬ها باید در قالب گفتمان سیاسی تلاش کنند تا آب موردنیاز ملت خود را تأمین نمایند.

در پایان، دکتر حسن زارعی بعنوان ناقد داخلی، به بیان نقطه نظرات خود در خصوص محتوا و ماهیت مطالب ارائه شده در کرسی ترویجی پرداخت و گفت: اینکه در موردی اشاره شد امروزه ارزش آب از نفت بالاتر است ، نفت بعنوان یکی از منابع انرژی در بازه ای از زمان خیلی مورد توجه بوده ولی به مرور زمان با بهره گیری از منابع انرژی جایگزین ارزش قبلی خود را از دست داده است ولی آب همیشه ارزشمند بوده و چون جایگزینی ندارد روزبروز ارزشمندتر می‌شود.
کد خبر: 18/1028 نظرات: 0
نشست علمی با موضوع «شرکت در انتخابات؛ یک حق است یا تکلیف؟ برگزار شد. (222 بازدید) تاریخ: 1402/11/28
اولین نشست از سلسله میزگردهای دانشجویی درمورد انتخابات مجلس شورای اسلامی با موضوع «شرکت در انتخابات؛ یک حق است یا تکلیف؟» برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و با همکاری انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه میبد، اولین نشست از سلسله میزگردهای دانشجویی درمورد انتخابات مجلس شورای اسلامی با موضوع «شرکت در انتخابات؛ یک حق است یا تکلیف؟» روز دوشنبه 23 بهمن 1402 در سالن شهید جندقی دانشگاه میبد برگزار شد.
دکتر میرمحمدی و دکتر جعفری -اعضای هیئت علمی گروه حقوق- به عنوان سخنرانان این جلسه با دانشجویان درمورد موضوع این جلسه گفت و گو کردند.
دانشجویان حاضر در این نشست که عموماً از دانشجویان رشته حقوق بودند، در یک فضای آزاد، نظرات خود را درباره این که انتخابات یک حق است یا یک تکلیف بیان کردند و اساتید حاضر به شبهات آن ها پاسخ دادند.
کد خبر: 18/1027 نظرات: 0
کارگاه آموزشی سامانه‌ی فرنما برگزار شد (254 بازدید) تاریخ: 1402/11/25
کارگاه آموزشی معرفی و کار با سامانه‌ی فرنما روز دوشنبه 23 بهمن‌ماه با حضور فعالان دانشجویی انجمن‌‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و تشکل‌های اسلامی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به همت مدیریت فرهنگی، کارگاه آموزشی معرفی و کار با سامانه‌ی فرنما روز دوشنبه 23 بهمن‌ماه با حضور فعالان دانشجویی انجمن‌‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و تشکل‌های اسلامی برگزار شد. در این کارگاه یک ساعته، محمد ساعت‌سازیزدی -سرپرست امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه- ضمن معرفی سامانه‌ی «فرنما» (سامانه‌ی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و بیان اهمیت این سامانه در ارائه‌ی گزارش و معرفی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه و هم‌چنین صدور کارنامه‌ی فرهنگی دانشگاه و دانشجویان فعال در انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی، نحوه‌ی ثبت دقیق برنامه‌های فرهنگی را به دبیران و دانشجویان آموزش داد.
وی در ادامه، به دانشجویان تاکید کرد نسبت به ثبت‌نام تمام اعضای شورای مرکزی در سامانه فرنامه، سامانه‌های نشریات دانشجویی، فراخوان و ... اقدام کنند.
کد خبر: 18/1026 نظرات: 0
نشست تخصصی «اعجاز قرآن کریم در علم زمین شناسی» در دانشگاه میبد برگزار شد (233 بازدید) تاریخ: 1402/11/25
با سخنرانی دکتر علی اصغر شعاعی -عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قم و قاری برجسته بین المللی- نشست تخصصی «اعجاز قرآن کریم در علم زمین شناسی» در دانشگاه میبد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی  دانشگاه میبد، به همت دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه میبد، نشست تخصصی با موضوع «اعجاز  قرآن کریم در علم زمین شناسی» با ارائه دکتر علی اصغر شعاعی - عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قم، قاری برجسته بین المللی و صاحب رتبه های برتر در جشنواره های داخلی و خارجی در زمینه قرائت، آموزش و تدریس قرآن کریم- با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی، کارمندان و دانشجویان این دانشگاه در تاریخ 24 بهمن 1402 برگزار شد.
دکتر شعاعی دیدگاه های خود را در دو بخش مطرح کرد: در بخش نخست، به شیوه آموزش نوین قرآن کریم، اشاره و بیان داشت: «در جهانی که روزبروز بر دامنه اطلاعات و فناوری افزوده می‌شود، باید اساس توسعه دانش، سبک و روش‌های تدریس نیز تغییر کند تا بتوانیم در ابتدا جامعه را تشنه یادگیری معارف قرآن کریم و انس با این کتاب الهی کرده، در کنار آن، از بهترین شیوه‌‌‌‌‌‌ها و برجسته‌ترین اساتید برای آموزش قرآن استفاده کنیم.»
این قاری بین المللی گفت: مقدمه استفاده از بهر‌ه‌های معنوی و معارف والای قرآن، زیباخواندن آن است و بر همین اساس، در این روش در کمترین زمان و با آسان‌ترین سبک‌ها علاقه‌مندان قادر به تلاوت زیبای قرآن خواهند شد.
دکتر شعاعی با بیان این که مقامات قرآنی با استفاده از دانسته‌های قبلی قرآن‌پژوهان از مداحی، سرود‌های فارسی و تواشیح‌های معروف و با کمک آواها و با سبکی بدیع و آسان آموزش داده می‌شود، تصریح کرد: درمواردی صحبت استاد حین تدریس نیز در همان مقام است که باعث ایجاد فضایی مناسب برای یادگیری آن مقام می‌شود.»
در بخش دوم نیز دکتر شعاعی بر جلوه های اعجاز قرآن کریم در زمین شناسی اشاره داشت و گفت: «خداوند متعال، به تمام علوم آگاه است و در همین راستا می‌توان از میان سخنان هدایت آمیز الهی به نکته‌ها و اشاره‌های علمی دست یافت که این خود نشان دهنده حقانیت قرآن است.»
کد خبر: 18/1025 نظرات: 2
افتخاری دیگر برای دانشگاه میبد؛ کسب جایگاه برتر کشور، توسط دانشگاه میبد، در تعداد قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت در حال اجرا در سال ۱۴۰۲ (169 بازدید) تاریخ: 1402/11/25
براساس شاخص «نسبت تعداد قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت در حال اجرا در سال جاری به تعداد کل پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی»، دانشگاه میبد، به عنوان برترین دانشگاه کشور معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به استناد گزارش ارسالی توسط دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر معرفی «طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور»، براساس شاخص «نسبت تعداد قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت در حال اجرا در سال ۱۴۰۲ به تعداد کل پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی»، دانشگاه میبد، در بین تمام دانشگاه‌های کشور، در جایگاه اوّل قرار گرفت. براساس نموداری که در این گزارش ارائه شده است و نشان‌دهنده نسبت تعداد قراردادهای ارتباط با جامعه و صنعت در حال اجرا در سال ۱۴۰۲ به تعداد کل پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، پژوهشگاه رنگ، پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله، پژوهشگاه مواد و انرژی، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، و مؤسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، در جایگاه اوّل تا هفتم کشور و دانشگاه میبد در جایگاه هشتم، در بین تمام دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، قرار گرفته است. شایان ذکر است، دانشگاه میبد در این شاخص، در بین تمام دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جایگاه اول کشور را کسب نموده است و چنانچه، پژوهشگاه‌های کشور نیز در این رتبه‌بندی لحاظ شوند، دانشگاه میبد، به عنوان برترین دانشگاه کشور، پس از ۷پژوهشگاه کشور، در جایگاه هشتم برترین‌های کشور قرار دارد. دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی اصفهان، و دانشگاه شیراز، در این شاخص، در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
گزارش دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشان‌دهنده افزایش نقش اثربخش دانشگاه میبد، در رفع مشکلات و نیازهای صنایع، سازمان‌های مختلف و جامعه و نیز دغدغه‌مندی و تلاش مؤثر اعضای هیئت علمی نخبه و پرتلاش این دانشگاه، در ارائه راهکارهای علمی و عملی برای رفع این مشکلات و تأمین نیازهاست.
این موفقیّت، ماحصل زحمات خالصانه اعضای هیئت علمی، یاوران علمی، دانشجویان، مدیر دفتر ارتباط با صنعت (دکتر ابوالفضل دهقانی فیروزآبادی)، مدیر پژوهش دانشگاه (دکتر حسین صیادی) و معاون پژوهشی دانشگاه (دکتر یحیی میرحسینی) است.
کد خبر: 18/1024 نظرات: 0
مراسم یادبود مرحوم دکتر محسن مروی‌نام در دانشگاه میبد برگزار شد (639 بازدید) تاریخ: 1402/11/24
با حضور خانواده دکتر مروی‌نام، مراسم یادبود این استاد فقید دانشگاه میبد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، مراسم یادبود درگذشت استاد فقید دکتر محسن مروی‌نام، عضو هیئت علمی دانشگاه میبد، صبح امروز (سه‌شنبه 24 بهمن 1402) با حضور خانواده و برخی از بستگان و دوستان آن مرحوم، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در سالن آمفی‌تئاتر استاد سیدعبدالعظیم پویا دانشگاه میبد برگزار شد.
در این مراسم چند تن از اساتید دانشگاه میبد و دوستان دوران دانشجویی دکتر محسن مروی‌نام خاطراتی از ایشان را بیان کردند و با اشاره به خصوصیات بارز اخلاقی و شخصیتی وی، یاد و خاطره این عضو فقید گروه فلسفه دانشگاه میبد را گرامی داشتند.
کد خبر: 18/1023 نظرات: 0
انعقاد قرارداد طرح پژوهشی برون دانشگاهی عضو هیئت علمی دانشگاه میبد با شرکت تعاونی تأمین نیاز قنادان و شیرینی‌فروشان یزد (182 بازدید) تاریخ: 1402/11/24
قرارداد طرح پژوهشی برون دانشگاهی «دکتر بهزاد کریمی» عضو هیئت علمی گروه ایران‌شناسی و تاریخ دانشگاه میبد با موضوع «تاریخ قنادی، شیرینی‌سازی و شیرینی‌فروشی در یزد، با رویکرد تاریخ شفاهی و روش‌های رایج تاریخ‌نگاری علمی» به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، قرارداد طرح پژوهشی برون دانشگاهی «دکتر بهزاد کریمی» عضو هیئت علمی گروه ایران‌شناسی و تاریخ دانشگاه میبد با «شرکت تعاونی تأمین نیاز قنادان و شیرینی‌فروشان یزد»، در زمستان ۱۴۰۲، توسط مدیرعامل این شرکت و دکتر عباس نیک‌نژاد، رئیس دانشگاه میبد، با موضوع «تاریخ قنادی، شیرینی‌سازی و شیرینی‌فروشی در یزد، با رویکرد تاریخ شفاهی و روش‌های رایج تاریخ‌نگاری علمی» به امضا رسید.
اجرای این طرح پژوهشی توسط عضو هیئت علمی دانشکده علوم انسانی دانشگاه میبد، طی مدت ۱۲ ماه به اتمام خواهد رسید و طی انجام آن، با رویکرد تاریخ شفاهی و براساس روش‌های رایج تاریخ‌نگاری علمی، تاریخ قنادی، شیرینی‌سازی و شیرینی‌فروشی در یزد، نگارش خواهد شد.
دکتر بهزاد کریمی، عضو هیئت علمی و دانشیار گروه ایران‌شناسی و تاریخ دانشگاه میبد است که افتخاراتی نظیر گذراندن یک دوره یک‌ساله پسادکتری با حمایت مالی بنیاد ملی نخبگان، انتخاب مقاله وی به عنوان مقاله برگزیده در شانزدهمین جشنواره نقد کتاب در سال ۱۳۹۸، برنده جایزه شهید دکتر چمران و کسب عنوان استاد نمونه دانشکده علوم انسانی دانشگاه میبد در سال ۱۳۹۶ را در کارنامه دارد. دکتر کریمی تاکنون ۵ عنوان کتاب را به رشته تألیف درآورده که در بین آنها، کتاب «زمان‌نگاری و کیهان‌باوری در عصر صفوی» تألیف وی، به عنوان کتاب سال یزد در حوزه تاریخ در سال ۱۳۹۸ انتخاب شده است و ۲ کتاب را نیز ترجمه نموده که در این بین، می‌توان به کتاب «ایران عصر صفوی، نوزایی امپراتوری ایران» اشاره نمود.
دانشگاه میبد در حوزه ایران‌شناسی، یکی از دانشگاه‌های پیشرو کشور محسوب می‌شود که با بهره‌گیری از اعضای هیئت علمی نخبه و پرتلاش خود، توانسته است، نقش مؤثری در زمینه ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه ایفا نماید.
کد خبر: 18/183 نظرات: 0
اعزام 64 نفراز دانشجویان دانشگاه میبد به اردوی راهیان نور (329 بازدید) تاریخ: 1402/11/23
همزمان با ایام الله دهه فجر، 64 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه میبد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی (شنبه 21 بهمن ماه) و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه میبد تعداد 64 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه، همراه با سایر دانشجویان دانشگاه‌های میبد، با بدرقه دکتر عباس نیک نژاد -رئیس دانشگاه-، دکتر سید مصطفی میرمحمدی -معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه-، سرهنگ سیدمصطفی آقایی -فرمانده سپاه میبد- و حجت الاسلام فاضلی -نماینده آیت‌الله اعرافی- و دیگر مسئولین شهرستان، در قالب اردوی راهیان نور، راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
کد خبر: 18/1022 نظرات: 0
به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد، مسابقه تیراندازی ویژه کارکنان مرد دانشگاه میبد (449 بازدید) تاریخ: 1402/11/21
در آستانه چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه تیراندازی با تفنگ ویژه کارکنان مرد دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و سلامت و ایجاد محیطی شاد و بانشاط برای کارکنان، به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه میبد یک دوره مسابقه تیراندازی با تفنگ، ویژه کارکنان مرد دانشگاه  میبد، با حضور دکتر عباس نیک نژاد -رئیس دانشگاه- و دکتر سید مصطفی میرمحمدی –معاون دانشجویی و فرهنگی- در سالن تیراندازی اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد برگزار شد که  در پایان، محمود برزگری، علی صالحی و محمدصادق آب پیکر به ترتیب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات را به دست آوردند.
کد خبر: 18/1020 نظرات: 0
دانشجوی دانشگاه میبد، قهرمان مسابقات تیراندازی با تپانچه دانشگاه های منطقه 6 کشور (247 بازدید) تاریخ: 1402/11/18
نماینده دانشگاه میبد به مقام قهرمانی مسابقات تیراندازی با تپانچه دانشگاه های منطقه 6 کشور دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، محمود جعفرغفار -دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه میبد- با حضور در مسابقات قهرمانی دانشگاه های منطقه 6 کشور و انتخابی المپیاد ورزشی دانشجویان، در مسابقه تیراندازی با تپانچه که به میزبانی دانشگاه اصفهان برگزار شد، موفق به کسب مدال طلا شد و با کسب این مقام، جواز حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان را که در سال 1403 به میزبانی دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد، به دست آورد.
گفتنی است این مسابقات با حضور تمام دانشگاه های منطقه ۶ در دانشگاه اصفهان برگزار گردید.
کد خبر: 18/1018 نظرات: 0
به میزبانی دانشگاه میبد برگزار شد؛ بیست و چهارمین نشست ملی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا (علیه السلام) (327 بازدید) تاریخ: 1402/11/18
بیست و چهارمین نشست ملی پنجمین کنگره جهانی حضرت رضا (علیه السلام) با حضور اعضای هیئت علمی این دانشگاه و شرکت مجازی اندیشمندانی از مراکز علمی و پژوهشی کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، در ابتدای این نشست علمی، دکتر سیدروح الله طباطبائی ندوشن -دبیر علمی نشست- نکاتی در خصوص این نشست بیان کرد و گفت: عدالت از مهم ترین اصول مورد تأکید در علوم سیاسی و اخلاق است.
وی اظهار داشت: اگرچه اهمیت عدالت را می‌توان از پُر بسامدی کاربرد آن در اهداف مکاتب مختلف از نوگرایی و تأنیث‌گرایی گرفته تا سوسیالیسم، امپریالیسم و سوسیال دموکراسی فهم کرد، اما کاوش آن در اندیشه قدما، دیرپایی توجه به عدالت را بهتر و با وضوح بیشتری نشان می‌دهد.
طباطبائی ندوشن، مجموعه روایات اسلامی را گنجینه بزرگی دانست که نقش قابل اعتنایی در تبیین اهمیت عدالت برای انسان‌ها دارد.
وی با اشاره به حدیث رضوی «من لم یشکر المنعم من المخلوقین، لم یشکرالله عزوجل» از برگزارکنندگان و تمهیدگران این نشست علمی، به ویژه مسئولان سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، کنگره جهانی حضرت رضا (علیه السلام) و دانشگاه میبد تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه، آیت الله سیدمحمد کاظم مدرسی -استاد حوزه علمیه و امام جمعه بخش مرکزی یزد- به عنوان اولین سخنران این نشست، به موضوع گستره عدالت در احادیث امام رضا (علیه السلام) از مبانی هستی شناختی تا روابط بینافردی پرداخت.
وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، اهمیت عدالت در جامعه را یادآور شد و به طرح مباحثی در خصوص جایگاه عدالت در اندیشه امام رضا (علیه السلام) پرداخت.
نائب رئیس شورای حوزه علمیه استان تصریح کرد: مذهب تشیع، پیرو امامانی است که نه تنها دوستان، بلکه دشمنان آنان هم به فضل و برتری‌شان نسبت به دیگران اقرار داشته‌اند.
آیت الله مدرسی در بخش دیگری از سخنان خود، بر اهمیت تبیین زندگی معصومان (علیه السلام) به ویژه امام رضا (علیه السلام) تأکید کرد و خواستار استمرار اینچنین برنامه‌های علمی و فرهنگی در استان یزد شد.
دکتر یحیی میرحسینی -دانشیار دانشگاه میبد- دومین سخنران این نشست علمی بود که به تحلیل زندگانی امام هشتم شیعیان (علیه السلام) بر اساس فاصله قدرت به مثابه سنجه‌ای برای عدالت پرداخت.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه میبد، با اشاره به نظریه ابعاد فرهنگی «جرارد هافستِد»، شش معیار تطبیق فرهنگ جوامع و سازمان‌ها را برشمرد و فاصله قدرت را جالب‌ترین شاخصه این نظریه دانست و گفت: نگاه کمّی به مقوله‌ای کیفی، نظیر فرهنگ، از مواردی است که کمتر کسی جرأت بررسی آن را داشته است، اما هافستد با نگاه ریاضی و مهندسی خود، دست به چنین کاری زده که حاصل آن، رده‌بندی کشورها بر اساس فاصله قدرت است.  
دکتر یحیی میرحسینی، فاصله قدرت را حدی برای پذیرش نابرابری و تبعیض میان صاحب منصبان و دیگران توصیف کرد و گفت: بین فاصله قدرت و عدالت یک همبستگی منفی وجود دارد که با کاهش یکی، دیگری افزایش می‌یابد.
وی افزود: در رفتار و گفتار امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، شواهد بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد آن حضرت، قائل به فاصله قدرت نبود و از مظاهر فاصله قدرت، دوری می‌کرد.
عضو هیئت علمی دانشگاه میبد، شوق به دیده‌شدن و فره‌مندی، نگاه منفعت طلبانه به اموال عمومی و پای‌بند نبودن به ضوابط برای مسئولیت سپاری را از شاخص‌های جوامع با فاصله قدرت زیاد بر شمرد و اظهار داشت: دوری از فره‌مند نمایی، رفتار متواضعانه، نگاه نجیبانه به اموال عمومی، نگاه آمیخته با کرامت به نژادهای مختلف از شاخصه‌هایی است که مصادیق آن در گفتار و روایات تاریخی مربوط به امام هشتم شیعیان (علیه السلام) مشهود است و نشان می‌دهد امام رضا (علیه السلام) به مقوله عدالت به خصوص انواع عدالت رویه‌ای و توزیعی، عنایت ویژه‌ای داشتند.
گفتنی است این نشست ملی با حمایت و پشتیبانی سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی و کنگره جهانی امام رضا علیه السلام برگزار شد و مراسم اختتامیه کنگره نیز در اردیبهشت ماه 1403 در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
کد خبر: 18/1019 نظرات: 0
برای اعزام اردیبهشت ۱۴۰۳، جزییات ثبت‌نام امریه دفتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه میبد (281 بازدید) تاریخ: 1402/11/17
دفتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه میبد از میان فارغ التحصیلان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای اعزام اردیبهشت ۱۴۰۳ امریه سربازی جذب می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، دفتر ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه میبد از میان فارغ التحصیلان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای اعزام اردیبهشت ۱۴۰۳ امریه سربازی جذب می کند.
متقاضیان واجد شرایط تا 27 بهمن برای ثبت نام می توانند مدارک خود را تکمیل و به آدرس ایمیل  sta.tahari@meybod.ac.ir ارسال کنند.
شرایط عمومی داوطلبان:
- اعتقاد به ادیان رسمی کشور
- اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی
- عدم اشتهار به فساد اخلاقی و تجاهر به فسق
- عدم وابستگی تشکیلاتی به سازمانها و گروه‌های غیر قانونی اعلام شده از سوی مقامات صالح
- عدم اعتیاد به مواد دخانی، مخدر و روان گردان و نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر
شرایط تخصصی داوطلبان:
- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری تخصصی در تمامی رشته های تحصیلی
-  دارا بودن حداقل معدل ۱۵ (برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد) و حداقل ۱۶ (برای فارغ التحصیلان دکتری)
-  ارائه برگ اعزام به خدمت بدون مهر غیبت، عدم سابقه خدمت قبلی تحت هر عنوان یا سابقه اخذ امریه از سایر دستگاه های اجرایی و نظامی مطابق با تاریخ های اعزام اعلام شده .
-  دارای حداقل ۶ ماه سابقه فعالیت در آزمایشگاه به عنوان دستیار آزمایشگاه یا ۶ ماه همکاری در انجام یک پروژه ارتباط با جامعه و صنعت (با تأیید دانشگاه، پژوهشگاه یا مرکز آموزش عالی محل تحصیل)
تبصره: شرایط عمومی و تخصصی مورد نیاز مطابق با شرایط جذب کد محل های خدمتی اعلام شده در فراخوان است.
-  متقاضیان باید بومی استان یزد باشند.
 متقاضی باید دارای یکی از شرایط زیر باشد:
- متاهل
-  سابقه شش ماه فعالیت بسیج
-  ایتام
-  خانواده ایثارگران (شهدا، مفقود الاثر، جانبازان، آزادگان)
- نخبگان و استعداد های برتر
-  حافظان قرآن و قاریان برتر
-  معاف از رزم که در برگه اعزام به خدمت آنان قید شده است.
کد خبر: 18/1017 نظرات: 0
انتخاب طرح پژوهشی عضو هیئت علمی دانشگاه میبد به عنوان «طرح‌ صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور» (263 بازدید) تاریخ: 1402/11/16
طرح پژوهشی دکتر حسین صیّادی به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در سال ۱۴۰۲ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به استناد گزارش ابلاغی دکتر پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، مبنی بر اعلام لیست «طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در سال ۱۴۰۲»، طرح پژوهشی برون دانشگاهی دکتر حسین صیّادی، عضو هیئت علمی گروه مدیریت صنعتی دانشگاه میبد با شرکت کاشی رباط میبد، با عنوان «بهینه‌سازی تخمین سایز و قوس کاشی با استفاده از الگوریتم‌های فرا ابتکاری»، از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری، به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور در سال ۱۴۰۲، انتخاب و معرفی شد.
دستگاه طراحی و تولید شده توسط این پژوهشگر برجسته دانشگاه میبد، جهت کنترل کیفیت سایز و قوس کاشی و سرامیک به‌کار می‌رود و براساس دانش کاملاً بومی، طراحی و برای اوّلین بار در کشور، توسط این پژوهشگر ساخته شده است.
در انتهای خط تولید کارخانجات کاشی و سرامیک، نیاز به درجه‌بندی کاشی تولیدی به درجه ۱، درجه ۲ و ... و تفکیک آنهاست که به دلیل سرعت بالای خط تولید و زمان‌بر بودن فرآیند اندازه‌گیری ابعاد کاشی توسط نیروی انسانی و احتمال بالای بروز خطای نیروی انسانی در این فرآیند، از ماشین‌آلات اتوماتیک برای اندازه‌گیری سایز و قوس کاشی استفاده می‌شود که تاکنون این ماشین‌آلات، از یکی از کشورهای اروپایی، خریداری و وارد می‌شد.
دستگاه بومی ساخته شده توسط این پژوهشگر مبتکر دانشگاه میبد که در یک شرکت دانش‌بنیان راه‌اندازی شده، براساس دانش کاملاً بومی و با استفاده از دوربین‌های اسکن‌کننده سطح کاشی و حسگرهای الکترونیکی، ابعاد و اندازه (سایز) کاشی را با دقّت ۲/ ۰ میلیمتر و انحناهای احتمالی موجود در محصول تولیدی کارخانجات کاشی و سرامیک را نیز با دقّت ۲/ ۰ میلیمتر اندازه‌گیری می‌کند و بدین ترتیب، میزان خطای سرامیک تولیدی را براساس دو شاخص میزان قوس (انحناء) و دقّت سایز (ناگونیایی) آن، تعیین و کاشی تولیدی را درجه‌بندی می‌کند. توسط این دستگاه، اطلاعات خروجی تمام کاشی‌های تولیدی در یک شیفت کاری یا در یک بازه زمانی مشخص شده توسط مسئولان کنترل کیفی کارخانه، در قالب فایل و نمودار، در اختیارمدیران مربوطه قرار می‌گیرد.
تعمیم پیاده‌سازی الگوریتم‌های طراحی شده برای ساخت این دستگاه، به ماشین‌آلات سایر خطوط تولید صنایع مختلف، نظیر صنایع تولید سنگ، موزائیک و ورق فلزی، در دستورکار آتی این پژوهشگر و فنّاور دانشگاه میبد، قرار دارد.
خانواده بزرگ دانشگاه میبد، کسب این موفقیت ارزشمند را به دکتر حسین صیّادی، دانشیار گروه مدیریت صنعتی دانشگاه میبد و جلال فاتحی، مدیرعامل خوش‌فکر شرکت کاشی رباط میبد، تبریک می‌گوید.
کد خبر: 18/1016 نظرات: 0
به مناسبت ایام الله دهه فجر درحال برگزاری است، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاه میبد (234 بازدید) تاریخ: 1402/11/15
نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و دهه فجر در ورودی دانشکده علوم انسانی و ایران شناسی دانشگاه میبد در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه میبد، به همت مدیریت فرهنگی دانشگاه، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و دهه فجر در ورودی دانشکده علوم انسانی و ایران شناسی برپا شده است.
همچنین در ورودی روبروی خوابگاه برادران، نمایشگاه دیگری با مضمون مقایسه ی پیشرفت های انقلاب اسلامی با دوره رژیم پهلوی در حوزه های پزشکی، بهداشت، کشاورزی و ... در حال برگزاری است.
گفتنی است این دو نمایشگاه تا پایان دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برپاست.
کد خبر: 18/1015 نظرات: 0